Kimler Hijyen Belgesi Almalı

Kimler Hijyen Belgesi Almalı

Hangi meslek dallarında firmanızın personeli hijyen eğitimi alacak, öğrenmek için yazımızı okuyun yada bizi arayın.

Manavlar, Fırıncılar, Pastaneler, Çay Bahçeleri, Lokantalar, Döner salonları, Balıkçı Lokantaları, Cafeler, Dönerciler, Market, Bakkal, Süpermarket, Hiper Market çalışanları,Su bayisi, Süt ,Yoğurt, Peynir gibi tüm gıda ve toplu yemek sektörleri için personelin alması gerekmektedir.

İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suların üretimini yapan iş yerleri. Su bayileri,dolum tesis çalışanları ve benzer üretim sektörlerinde taşıyan,üreten,paketleyen persoenelin alması gerekmektedir.

Hijyen kursuna katılması gereken firma türleri, Cilt bakım merkezleri, Epilasyon merkezleri, Kaplıca, hamam, sauna, berber, kuaför, dövme ve piercing yapılan yerler, masaj ve güzellik salonları ve benzeri yerlerdir. 1 kişi yada birden fazla kişiye hijyen eğitimi ile sertifika veriyoruz.

Hijyen derslerine katılım sağlaması gereken diğer sektörler, Otel, motel, pansiyon ve misafirhane gibi yerlerdir. Kişi sayısına bağlı kalmadan 1 kişi yada birden fazla kişiye hijyen eğitimi ile sertifika veriyoruz.

Hijyen ile ilgili İnsan bedenine temasın söz konusu olduğu temizlik hizmetlerinin verildiği iş yerleri.

Temizlik danışmanlık firmaları, şirketlerinde tam zamanlı yada yarı zamanlı günlükcü, günlük yövmiye ile çalışan temizlik elemanı için, özel ev bakıcı, bakıcılık hizmeti veren, çocuk bakıcılık işleri gibi çalışan personeller için hijyen kursuna katılmaları zorunludur.

Hijyen ile ilgili Komisyon tarafından hijyen eğitimi verilmesi uygun görülen diğer iş kolları.

2.921 kez görüntülendi
Call Now Button